Klientų atsiliepimai:

Jusu vestuvese gali nebuti daug maisto ir gerimu, fejerverku ir gyvos muzikos, bet jei sventes vedima patikesit Sauliui (!), to ir netruks. Svarbiausia POZITYVAS, kuriuo bus uzkresti visi svenciai! Aciu! :)

Monika Miau, jaunoji

Turėjau galimybę sudalyvauti dvejose vestuvėse, kurias vedė Saulius Bagdonas ir abi šventės buvo puikios – jaukios, linksmos, savitos! :)

Juta Večerskytė-Alshaiban, vestuvių dalyvė

77 idėjos vestuvių programai. Noriu padėkoti nuostabiam renginių virtuozui Sauliui už tikrai pasisekusį ir ilgai atmintyje išliksiantį renginį. Puiki programa, pasiruošimas, pertraukėlių užpildymas. Superinis laiko planavimas bei daug naudingos informacijos. Buvo ne tik informatyvus seminaras, bet ir gerą nuotaiką palaikantis penktadienio vakaras. Jaukumu, elegancija ir baltumu švytintis vakaras, kuris tuo pat metu buvo pilnas patarimų, idėjų bei atsakymų į klausimus. Dar kartą didelis ačiū Sauliui bei kitiems dalyvavusiems, prisidėjusiems prie organizavimo ir pavertusiems šį vakarą tikrai puikiu.

Sandra Pakalniškytė, vestuvių seminaro dalyvė

Norime padėkoti Sauliui Bagdonui už nuostabią šventę, kurios metu buvo sukurta jauki atmosfera ne tik jauniesiems (mums), bet ir svečiams. Iš pradžių net netikėjome, kad vedėjo ir Dj derinys gali pakeisti tradicinius muzikantus, bet pasirinkę tokį variantą mes nenusivylėme. Viso vakaro metu svečiams nebuvo kada nuobodžiauti, nes visa vakaro programa buvo parengta taip, kad svečiai galėjo ne tik sudalyvauti įvairiuose žaidimuose, bet ir nuo jų atsipūsti pabendraudami vieni su kitais. Dar labai mums patiko, kad Saulius yra ne šabloninis renginių vedėjas. :)

Jaunieji Eglė ir Martynas

Labai norime padėkoti už nuostabiai pravestą vestuvių vakarą: už neįkyrumą svečiams, už šypseną, už tikslumą, už linksmus užsiėmimus, už mini pasitarimus ir už visa kita, ko mes tąvakar apsvaigę iš laimės nepastebėjome, bet jei nebūtum padaręs, būtume pasigedę… 100% pateisinai mūsų lūkesčius, nors iki paskutinės minutės abejojome, ar gerai darome, kad tradiciškai nepasirinkome vestuvių muzikantų. Visų svečių, draugų atsiliepimai puikūs, visi džiaugėsi ir dėkojo už smagią, linksmą šventę. AČIŪ!!! Linkime nepristigti idėjų ir visokeriopos sėkmės! Iki kitų susitikimų.

Keršanskų šeima

Tik geriausi atsiliepimai apie Saulių Bagdoną. Pateisino visus lūkesčius, net su kaupu. Šventės metu visi buvo atsipalaidavę, o jis vienas dirbo, atidirbo visą laiką nesustodamas. Rūpinosi visomis šventės smulkmenomis, kurios jam ir nepriklausė. Taip pat buvo didelis pagalbininkas vestuvių pasiruošimo metu. Rūpestingas. Atsakingas. Patikimas. Nuostabus vedėjas. Rekomenduojame!

Jaunieji Airinė ir Marius

Charizmatiškojo vedėjo Sauliaus šilti pasveikinimo žodžiai iš karto svečius nuteikė jaukiai ir komfortabiliai, tačiau iš karto privertė suklusti apie laukiančias staigmenas. Vakaro metu vedėjas buvo itin sąmoningas, o jo siūlomi stalo žaidimai – prasmingi ir intelektualūs. Visi svečiai buvo pakalbinti, pamaloninti ir jautėsi vienodai svarbūs, o jubiliatė – subtiliai pagerbta. Saulius palaikė stalo žaidimų intrigą viso vakaro metu, kuris virto pašėlusiu dūkimu ir šėliojimu bendro šokio sūkuryje. Gimtadienis svečiams įsiminė kaip originalus, itin linksmas, nenuspėjamas, skatinantis atsiverti ir totaliai atsipalaiduoti.

Kūrybinės sėkmės tau, Sauliau.

Jubiliatė Aurelija

Dar kartą didžiausias AČIŪ už tai, kad sukūrėte mums nepakartojamą ir įsimintiną šventę! Mūsų atveju pagrindinis vestuvių vedėjo pasirinkimo kriterijus – tarpusavio pasitikėjimas. Nuo pat pažinties pradžios  iki pat šventės pabaigos sukūrėte bei realizavote patikimo ir užtikrinto vedėjo įspūdį. 

                     Be galo patiko intelektualus, bet kartu ir aktyvus vestuvių vedimo stilius. Šventės metu mums nereikėjo niekuo rūpintis, viskas buvo sustyguota laiku ir iki smulkmenų, tad galėjome mėgautis savo švente. Svarbu ir tuo pačiu smagu, kad kiekvienas svečias neliko nepastebėtas, kiekvienam buvo skirta dėmesio.

                     Negalima nepaminėti ir to, kad sugebate prisitaikyti prie aplinkybių bei išnaudoti visas staiga pasitaikiusias galimybes tam, kad šventė taptų dar įsimintinesnė. Šventės svečių atsiliepimai buvo tokie, kad su Jumis jautėsi tarsi su senu geru draugu , o mums tai labai svarbu, kadangi šventėje norėjome matyti daug paprastumo, o paprastume, kaip žinia, ir slypi visa laimė. Švente tikrai likome patenkinti, viršijote mūsų lūkesčius, tad neabejotinai rekomenduojame Jus kitiems. Didžiausios sėkmės!

Jaunieji Birutė ir Dainius

Laikas praskriejo kosminiu greičiu, net nespėjome susiorientuori, o jau išaušo vidurnaktis… Niekas nenuobodžiavo, visi, tiek svečiai, tiek mes patys, buvo laimingi ir visiems užteko dėmėsio.
Tavo darbu esame be galo patenkinti ir dedam didelį + tau :]

Jaunieji Indrė ir Dovydas
Dauguma svečių pirmą kartą buvo tokiose vestuvėse, kai nėra muzikantų, bet yra vedėjas ir DJ, tai jiems labai patiko, sako netrūko muzikantų, o buvo labai labai įdomu su tokiu charizmatišku vedėju.

             Norime nuoširdžiai su Donatu padėkoti  Sauliui už pravestą šventę. Viskas buvo idealu, vedėjo energija, puiki nuotaika, geras balsas ir sukurta jauki draugiška atmosfera padarė šventę stebuklinga :))) 

                                      Sunku žodžiais išsireikšti, kaip patiko mums šventė ir dėkojame Sauliui labai labai, kad padėjo ją tokią padaryti :)

Jaunieji Sonata ir Donatas

Viskas buvo nerealiai gerai. Didėles dalies patys net nepamenam, bet prisiminus širdy lieka nerealus jausmas. O tai – svarbiausia ;)

Jaunoji Daiva

Išleistuvių renginiu jaunimas likto labai patenkintas. Tie, su kuriais, kuriais kalbėjau, tikrai nesitikėjo tokio „tūso“. :) Šėlome dar iki 4 val ryto, kaip ir buvome suplanavę, Ačiū dar kartelį jums, Sauliau!

Abiturientų mama Sonata

Kiekvienas laivas turi kapitoną, kurio įgula klauso. Kiekviena rimta sporto komanda turi trenerį, kuris pataria ir pamoko. O kiekvienas profesionalas supranta žmones iš pusės žodžio.
Ačiū, Sauliau, už nuotaikos kūrimą šventės metu, už patarimus pasiruošimo kely ir už lengvą susikalbėjimą.

Jaunoji Aida

Visgi nuojauta neapgauna, ir mes labai džiaugiamės, kad nesiblaškėm ir neieškojom kito renginių vedėjo. Smagu kai jau po pirmojo pokalbio supranti, kad tai žmogus, kuris neleis, kad tavo šventė būtų greitai užmiršta. Manau, kad tas betarpiškas ir laisvas bendravimas su žmonėmis laidžia visiems atsilaiduoti ir mėgautis vakaru. Ačiū, Sauliau, už profesionalų darbą ir širdies atidavimą :) Mes be galo dėkingi už sklandžiai ir linksmai praėjusį laiką, tik gaila, kad tas vakaras taip super greitai prabėgo.

Rekomenduojame visiems ir visada! Galbūt dar susitiksime ;)

Dar kartelį didelėm raidėm dėkoja Marcin’Kokerių šeima Karolina ir Donatas :) AČIŪ

Marcin’Kokerių šeima

Viskas praėjo labai gerai, tik kažkaip labai greitai :). Ačiū už puikią šventę!

Jubiliatas Mindaugas

Lankstus, sukalbamas, įdomus, žavus vedėjas. Taip pat draugiškas ir rūpestingas. Kita kartą jei reiktų kreipčiausi, manau susitartume. Minčių daug, tik laiko trūkumas.

Jubiliatė Irutė

Apie Sauliaus veiklą galim pasakyt tik tai, kad viskas buvo SUPER! Kaip vedėjas vertas 11 balų iš 10 :) Patiko, kad nevertė žmonių daryti ko jie nenori. Šventė buvo subtili ir su trupučiu gražių, tradicinių elementu – tokia, kokios ir norėjome :)

Jaunoji Aura

Viskas buvo super! Labai energingai ir smagiai vedei visą vakarą! Kiek žinau, svečiams ir autobuse labai linksma buvo :) Labai greitai sureagavai į pakitimus, tikrai viskas buvo super :)

Jaunoji Irena

Dėkoju už puikiai pravestą renginį. Pastebėjau ir teigiamai įvertinau Sauliaus, kaip organizatoriaus, daug gerų ir svarbių savybių: įsiklausymas kas sakoma, pastabumas, taktiškumas, geras humoro jausmas, organizuotumas, inteligencija bendraujant su žmonėmis, daug gerų sumanymų. Sėkmės darbe.

Jaunikio mama Ramunė

Norėtumėm nuoširdžiai Sauliui padėkoti už nuostabiai atliktą darbą. Saulius puikiai suvaldė publiką, šiltai bendravo ir labai patiko visiems mūsų svečiams. Didelis ačiū už kantrybę ruošiantis mūsų vestuvėms ir visuomet šiltą bendravimą. Saulius buvo tikras mūsų šventės akcentas!

P. S. Labai patiko, kad Saulius priderino savo varlytę prie mūsų vestuvių spalvų paletės – maža detalė, tačiau iš mažų detalių susideda visas gyvenimas.

Jaunieji Ieva ir Andrius

Ačiū už nuostabią šventę, kurią padovanojot per mūsų vestuves. Programa buvo įdomi, originali. Vedėjas „neužkrovė“ užduotimis. Labai draugiškai bendravo. Labai patiko, kad neskatino svečių kelti stikliuko. Saulius turi puikų humoro jausmą, tad išties buvo daug juoko. Viskas buvo apgalvota, suorganizuota. Buvom apsupti dėmesiu ir rūpesčiu. Po vestuvių visi svečiai dėkojo už nuostabią šventę.

Jaunoji Olivija

Saulius – puikus vedėjas, pilnas idėjų. Mūsų vestuves pravedė super! Puikiai įsiklauso į pageidavimus ir savo nuožiūra neįtraukia to ko nereikia. Atvirkščiai – įtraukia malonių staigmenų jauniesiems ir svečiams :)

Ačiū Sauliui!!!!!

Jaunieji Daiva ir Tadas

Maloniai nustebome, jog nebuvo jokių pošlybių (kas būdinga vestuvėms). Esame patenkinti vestuvių kokybe!

Jaunųjų Daivos ir Tado svečiai