KOMANDOS FORMAVIMAS

„Judėti iš vien yra pradžia. Išlikti kartu yra progresas. Dirbti kartu yra sėkmė.“ Henris Fordas

Sutiksite, vieninga komanda yra neatsiejama sėkmingos veiklos dalis. Prieš dešimtmetį buvo įrodyta, jog darbuotojų savijauta įmonėje tiesiogiai priklauso nuo komandos atmosferos bei polinkio bendradarbiauti. Deja, net 63% vidutinių ir 56% stambių Lietuvos įmonių koncentruojasi į individualų darbą. Kolektyvas nėra linkęs bendradarbiauti, ko pasekmė yra darbuotojų netenkinanti darbo aplinka ir neišnaudotas komandos potencialas. Pasitaikius progai net ir ištikimiausi darbuotojai pasiduoda geriau apmokamiems pasiūlymams. Jūs turite galimybę užtikrinti komandos tarpusavio pasitikėjimą, efektyvią komunikaciją ir svarbiausia – bendradarbiavimą.

Susisiekite: +370 688 88 804
Saulius@komandosarchitektai.lt

Bendradarbiavimas. Kodėl verta?

Ar kada susimąstėte, kodėl ginkluotosios pajėgos spec. operacijas visuomet vykdo būriais? Efektyvus komandinis darbas užtikrina, kad reikiamu metu kolektyvas agresyviai puls, o pokyčių atveju – operatyviai ginsis. Tarpusavio pasitikėjimas, vienybė ir komunikacija – ginkluotųjų pajėgų ir sėkmingai veikiančių įmonių paslaptis. Pamąstykite… Stambi įmonė Jums parodo susidomėjimą bendradarbiauti. Susitariate susitikti, rengiamas prisistatymas. Kaip manote, kada bus pasiekti geresni rezultatai: jei prisistatymo rengimu apsiims vienas žmogus, ar kai šio tikslo vieningai sieks komanda (rinkodaros skyrius, dizaineris, lingvistas ir pardavėjas)? Skaitykite toliau ir atraskite, kokius pokyčius Jūsų įmonėje inicijuos komandos formavimas.

Kolektyvas ar KOMANDA?

Pagrindinė bendradarbiavimo sąlyga – pasitikėjimas. Galime garantuoti, jog papasakoję kolektyvui apie komandinio darbo naudą nieko nenustebinsite. Tačiau praktinių užduočių metu padidėjęs tarpusavio pasitikėjimas visuomet skatina daugiau bendrauti, ir svarbiausia – bendradarbiauti. Dienos investicija į komandos formavimą užtikrina 20 – 70% aktyvesnį bendradarbiavimą.

Komandos formavimo programa

Tikslas: sukurti vieningą ir produktyvią komandos atmosferą
Vieta:
kaimo turizmo sodyba, konferencijų salė arba Jūsų pasirinkta vieta.
Trukmė: 4 val., 6 val., arba 2 dienų programa
Dalyvių skaičius: nuo 8 žmonių.

Susipažinę su Jūsų įmonės vidine aplinka parengsime programą Jūsų kolektyvui. Kokie lyderiai išsiskiria Jūsų komandoje? Kokios silpnosios/stipriosios komandos narių savybės? Kokios vidinės grupės susiformavusios ir kaip jas suvienyti? Praktikos pabaigoje suteiksime visokeriopą grįžtamąjį ryšį.

Įkainiai

Nuo 1000 Lt (priklausomai nuo trukmės, žmonių skaičiaus ir miesto)

„Komandos architektų“ privalumai

• Patirtis

Bendradarbiaujame ir su Lietuvos įmonių TOP10, ir su mažomis įmonėmis. Penkeri veiklos metai padėjo atrasti efektyviausius komandos formavimo metodus.

• Grįžtamasis ryšys

Keli ar keliolika metų kartu gali tapti kliūtimi pažvelgti į save ir į kitus komandos narius iš šalies. „Komandos architektai“ ne tik taps Jūsų mylimiausiais renginių vedėjais, bet ir suteiks visapusišką grįžtamąjį ryšį apie Jūsų komandos privalumus ir tobulintinas vietas.

• Tobulėjimas

Mūsų galimybių arsenalą nuolat papildo pripažinti sprendimai ir naujos unikalios užduotys. Kompetenciją keliame Lietuvos ir užsienio lektorių mokymuose. Pasirūpinsime, jog Jūsų renginį vainikuotų vieninga mintis: „Nuostabu! To dar nebuvo!”

 Susisiekite konsultacijai arba rezervacijai tel.  +370 688 88 804 el.p Saulius@komandosarchitektai.lt

 • Dėkoju už gerą laiką! Leidžiu sau manyti, kad renginys pavyko šauniai, nes kolektyvas nuolat šypsojosi. Tobulėti visada yra kur (ko ir linkiu ), bet priekaištų neturiu, darbą atlikote puikiai.
  UAB „Freda" vadovė Indrė,
 • Noriu padėkoti už puikų bendradarbiavimą. Buvo šaunu, paprasta ir malonu dirbti su tavimi. Esi laisvas, paprastas, šaunus vedėjas, mokantis ir pajuokinti publika ir rimtai pakalbėti kai reikia.
  renginių klubas.lt renginių organizatorė, Daiva
 • Bendravimas buvo šiltas ir malonus, suprasti įmonės norai ir lūkesčiai. Renginio vedimas buvo labai smagus, nestokojote geros nuotaikos ir netradicinių idėjų (gintaro dulkės buvo tikrai puikus vakaro užbaigimas ;)).

  MOOG, Justina Tuinylaitė
 • Sauliaus darbas labai nudžiugino ir netgi nustebino. Kaip vedėjas jis padarė kur kas daugiau negu buvo prašomas. Savanoriškai ėmėsi iniciatyvų, kurių kiti vedėjai dažniausiai net nesivargina daryti. Dėl to ir iš pačių renginio užsakovų ir iš mūsų pusės, atsiliepimai apie šio vedėjo darbą - tik geriausi. Norintiems, kad renginys pavyktų sklandžiai ir įdomiai, drąsiai rekomenduoju rinktis Saulių.
  Ozi.lt organizatorius, Remigijus Kaniava
 • Kaip vadovė, esu įsitikinusi, kad vakarykštis pasibuvimas kiekvienai asmeniškai turės daug įtakos tobulėjant kaip asmenybėms ir tai labai teigiamai paveiks bendrą mūsų skyriaus darbo kokybę bei savijautą darbo vietoje. Mano lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu.
  BALTIC MASTER finasų vadovė, Virginija Blažienė
 • Dar karta didelis dėkui už vakar dienos renginį. Labai viskas patiko, tiek gerų emocijų gavau, atsirado daugiau energijos, supratau, kad viskas įmanoma ir priklauso tik nuo manęs pačios. Jei komandinis darbas, tai priklauso nuo visų narių, taip pat nuo pasitikėjimo. Iš tikrųjų po renginio pradėjau labiau savim pasitikėti. Ir labai tikiuosi, kad po renginio mūsų kolektyvo santykiai pagerės ir mes busim tikra komanda.
  BALTIC MASTER, Inga Černenko
 • Patys geriausi atsiliepimai. Dėkoju už gerai praleistą laiką, galimybę įvertinti save neįprastose situacijose, pozityvią energiją ir gerą nuotaiką. Tikiuosi tai leis padidinti mūsų kolektyvo tarpusavio supratimą, bendravimą, iniciatyvą ir tuo pačiu produktyvumą. Ačiū!
  BALTIC MASTER, Rima Paulauskienė
 • Komandos formavimo renginys, kurį vedė Saulius Bagdonas buvo išties sėkmingas. Jo metu VS kolektyvas daug prisijuokė, gerai praleido laiką ir gavo naujų žinių bei įgūdžių. Sauliui be įtampos ir spaudimo pavyko įtraukti ir uždegti visą kolektyvą, jo užduotys tiko kiekvienam. Bendravimas sąskrydyje buvo šiltas ir draugiškas. AČIŪ, Sauliau! :))
  Vaikystės Sodas auklėtoja - mokytoja, Aliona Garbėnienė
 • Ačiū, Sauliau, ne tik už puikiai, atsakingai, energingai ir maksimaliai gerai pravestą PZU renginį Vilniuje, bet ir už iniciatyvą, pastangas gilinantis į kiekvieną renginio detalę tiek prieš renginį, tiek jame, itin greitą reakcija ir puikiai derėjusį įvaizdį prie viso renginio koncepto. Šaunuolis, gali riesti nosį į viršų, nes tu to vertas :)! Profesionalai nori dirbti su profesionalais, tuomet gimsta geriausias rezultatas, kaip šį kartą! Iki greitų susitikimų kituose renginiuose!
  TOTEM promo direktorė, Salomėja Normantaitė
 • Su „Renginių virtuozų“ pagalba esame organizavę porą renginių - Kalėdų vakarėlį keturiasdešimčiai darbuotojų bei komandos formavimo renginį. Po šių dviejų patirčių drąsiai teigiu, kad galime jais pasikliauti - jų turimas žaidimų, komandinių užduočių arsenalas neišsemiamas, įtraukianti ir išieškota DJ'aus muzikinė kolekcija, puikus auditorijos suvaldymas. Iš kitų renginių organizatorių jie išsiskiria savo entuziazmu, lankstumu ir kūrybiškumu. Linkiu visokeriopos sėkmės „Renginių virtuozams“!
  TEO, Laima Valiukonytė
 • Mūsų bendruomenė organizuodama KALĖDINĮ RENGINĮ  visada kviečia Saulių. Mes žinome, kad tikrai bus linksma, įdomu. Kaskart nauja ir negirdėta programa. Profesionalus požiūris į visus renginio dalyvius - nuo vaikučio iki senjoro.
  Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija
 • Asociacija „Dalia“ prie MGC buvo pakvietusi Saulių pravesti UŽGAVĖNIŲ renginį. Mūsų bendruomenė liko sužavėta užduočių įvairumu. Po rimtos konferencijos maloniai pailsėjome.
  Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija
 • Puikus Kalėdų Senelio gebėjimas sukurti jaukią šventinę atmosferą, betarpiškai bendrauti. Visus dalyvius – vaikus ir vyresniuosius -  prakalbinti, įjungti  į bendrą, nuotaikingą vakaronę. Labai ačiū!
  Lietuvos vengrų draugija, Marija Rubaževičienė
 • Jau antri metai mūsų, Šilo spec. mokykloje, Kalėdiniuose rytmečiuose, Kalėdų Seneliu „tampa“ Saulius Bagdonas. Mokykloje mokosi vaikai su negalia. Saulius puikiai sugeba bendrauti su mūsų vaikučiais. Į žaidimus būna įtraukti ne tik mokiniai, bet ir tėveliai bei mokytojai. Jis sugeba į mūsų mokyklą atnešti šventę. Kolektyvo vardu dėkojame Sauliui.
  Šilo spec. mokykla, auklėtoja Lilija Markevičienė
 • Saulius surengė puikų vestuvių vakarą. Patenkinti liko tiek svečiai, tiek mudu su žmona. Taip pat Saulius puikiai veda ir kompanijos vakarėlius ir šventes - patikrinta. Tikrai rekomenduoju Saulių Bagdoną, kaip profesionalą. Profesionalus nuo mėgėjų skiria tai, kad profesionalas padaro kaip reikia, o ne kaip gaunasi.
  UAB „M Capital“, steigėjas ir bendraturtis Žilvinas Butkevičius
 • Mūsų darbuotojų vaikų susitikimą su Kalėdų seneliu pagelbėjo surengti Saulius Bagdonas ir jo komanda. Kalėdų seniui su žaviomis snieguolėmis pavyko sušildyti visus – ir mažus, ir didelius. AČIŪ už puikią nuotaiką, energiją, draugiškumą!
  UAB „Volvo Lietuva“, Personalo direktorė Vilma Suchockienė
 • Jei norite gerai praleisti laiką, jei organizuosite kolektyvui PROTŲ MŪŠĮ, Saulius Jums puikiai jį praves. Mūsų asociacijos bendruomenės nariai, po respublikinės konferencijos,  dalyvaudami šiame žaidime puikiai patikrino savo žinias medicinoje, muzikoje, geografijoje. Visi puikiai pailsėjome. Pagerėjo kolektyviškumo jausmas.
  Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija