Pirmojo jaunavedžių šokio pamoka

Pirmasis jaunavedžių šokis

Jaunavedžių šokis – tai mylimųjų  pokalbis tarp kūno ir sielos. Jo metu visas pasaulis išnyksta, lieka tik dvi mylinčios širdys, pasirinkusios bendrą gyvenimo kelią. Tai jūsų naujo gyvenimo simbolis ir  neatsiejama vestuvių dalis.

Vestuvių šokiu gali būti ne tik klasikinis valsas – galbūt norite Lotynų Amerikos ritmų ar gatvės šokių, o gal norite judėti pagal skirtingų stilių muziką? Mes tai paversime tikrove.

Susisiekite konsultacijai  tel. +370 688 88 804 arba el. p.  Saulius@komandosarchitektai.lt

Kada pradėti ruoštis? 

Rekomenduojame pradėti praktikuotis likus 2 – 3 mėn. iki vestuvių dienos. Kuo anksčiau pradėsite ruoštis, tuo geriau įsisavinsite choreografiją ir laisviau jausitės šokių aikštelėje. Kuo daugiau repetuosite, tiek pamokų metu, tiek ir namie, tuo didesnį įspūdį paliksite vestuvių svečiams. Pasitikėsite savimi, jausitės užtikrinti ir atsipalaidavę. Be to, galbūt net įsimylėsite šokius ir tai taps jūsų hobiu!

Kiek pamokų reikės pasiruošti vestuvių šokiui?

Tai priklauso nuo to, kokio sudėtingumo šokio norėtumėte! Vidutinis pamokų skaičius – 5, tačiau atsižvelgiame į kiekvienos poros pageidavimus. Privatūs užsiėmimai yra greičiausias ir efektyviausias būdas išmokti choreografiją. Jūs ir Jūsų antroji pusė gaus 100 % trenerio dėmesį bei originalią choreografiją.

Įprastai repeticijos vyksta 1 kartą per savaitę šokių studijoje. Tad visas užsiėmimų ciklas trunka 5 savaites, atsižvelgiant į klientų poreikius ir galimybes laiką galima ilginti arba trumpinti.

 Kaip viskas vyksta?

Pirmo susitikimo metu norėsime išgirsti jūsų vestuvių planus, pageidavimus ir lūkesčius kaip įsivaizduojate savo vestuvių šokį ir kokių rezultatų tikitės. Nebijokite pasidalinti savo idėjomis su choreografu! Galite atsineškite jums patinkančią muziką, mes kartu įvertinsime ir padėsime išrinkti geriausią variantą. Išrinkus muziką, pirmos šokių pamokos metu pradėsime mokytis choreografiją.

Kuo anksčiau susisieksite su mumis, tuo daugiau laiko turėsime pasiruošti.

Pirmasis susitikimas yra nemokamas.

Šokius veda choreografė Žydrė Žukauskaitė.

Susisiekite konsultacijai  tel. +370 688 88 804 arba el. p.  Saulius@komandosarchitektai.lt