Rokas Bernatonis

ILIUZIONISTAS ROKAS BERNATONIS

Esu iliuzionistas Rokas. Stebuklingas magijos pasaulis manęs nebe paleidžia jau bene devynerius metus. O viskas prasidėjo pirmą kartą pamačius iliuzionisto David Blane pasirodymą… Deja, tąkart triuko su moneta pakartoti nepavyko, tačiau tai buvo visko pradžia! Diena kai pradėjau tikėti, jog ir aš galėsiu daryti stebuklus. Vėliau sekė profesionalų pamokos, knygos, daugybė valandų savarankiškų repeticijų, bendravimas su šio meno atstovais iš viso pasaulio. Labai gerai prisimenu, kaip jaučiausi pamatęs neįtikėtinus fokusus, todėl dabar, kai jau esu iliuzionistas, puikiai žinau kokių emocijų noriu suteikti savo publikai, kuri yra svarbiausia mano pasirodymo dalis.

Jeigu paklaustumėte, kodėl užsiimu šiuo menu, nieko nelaukęs atsakyčiau, jog šio meno pagalba aš darau tai, ką mėgstu labiausiai – įkvėpti, motyvuoti ir paskatinti nusišypsoti net ir didžiausius skeptikus. Žmonių šypsenos ir emocijos, kurių sulaukiu savo pasirodymų metu yra didžiausias atlygis už ilgas valandas, praleistas repetuojant. Kiekviename darbe yra tikimybė, kad gausi premiją, maniškis taip pat ne išimtis – aš gaunu premiją, kai po pasirodymo sulaukiu žiūrovo, kuris pasako: ,,Rokai, tu mane įkvėpei“. Tai man yra pats didžiausias paskatinimas judėti pirmyn.

Ir visiškai nesvarbu, kur vyksta pasirodymas – Las Vegase ar mažame Lietuvos miestelyje – kiekvienas iš jų man yra pats svarbiausias, kiekviena šypsena ir susižavėjęs žiūrovas toks pat svarbus! Kiekvienas pasirodymas man yra didžiulis iššūkis nustebinti kiekvieną atėjusį ir padovanoti jam geriausių emocijų. Galiu pažadėti, jog priversiu jus nusišypsoti ir patikėti tuo, kas dažnai atrodo tiesiog neįmanoma!