Renginių vedėjas Saulius Bagdonas

Renginių vedėjas Saulius Bagdonas

Džiaugiuosi, jog penkeri metai vedant renginius kasmet dovanoja šimtus šypsenų. Jei pradėtumėte, klausti ar tai talentas, ar… neleisčiau užbaigti sakinio. Esu įsitikinęs, jog stipriu ketinimu, koncentracija ir darbu galime pasiekti praktiškai bet ką. Didžiają dalį savo laiko leidžiu mokydamas žmones pasitikėjimo savimi, viešojo kalbėjimo bei suteikdamas renginiams prieskonių (vieni tai vadina charizma, kiti – energija). Kviečiu skirti vieną minutę ir sužinoti, kodėl žmogus dešinėje (aš) yra pasiruošęs prisiimti visišką atsakomybę už Jūsų renginio sėkmę.

Kalėdų Senelio sūnus

Nuo pat vaikystės seku tėvo pavyzdžiu. Man pasisekė matyti, kaip augalotas 140 kg sveriantis milžinas savo storu balsu galėdavo viduryje baltos dienos garsiai užtraukti dainą „Santa Lucia“, nekreipdamas dėmesio į aplinkinių žvilgsnius. Dabar mano tėvas, Arvydas Bagdonas, yra žinomas kaip pagrindinis Lietuvos Kalėdų Senelis „Kalėda“. Didžiuojuosi, jog šiandien mano vedami renginiai įkvėpti tėvo drąsos bei energijos.

Kas lemia sėkmę?

Dar mokykloje supratau, kad mano pagrindinė vertybė yra tobulėjimas. Kad noriu tobulėti ir padėti tobulėti aplinkiniams. Įgijęs pedagoginį išsilavinimą, pradėjau periodiškai lankytis neformaliojo ugdymo mokymuose. Ilgainiui tapau VšĮ „Kitas variantas“ lektoriumi bei „Tęstinių mokymų centro“ pardavimų organizatoriumi. Kasmet mano bagažą papildo daugiau kaip 300 valandų renginių vedėjo ir lektoriaus patirties. Viliuosi, jog suteiksite galimybe savo įdirbiu pasidalinti ir su Jumis.

P.S.

Vesdamas renginius pastebėjau, kad renginio sėkmė priklauso nuo trijų esminių dalykų. Pirmiausia – pasiūlyti Jums ne tai, ką dariau paskutiniame renginyje, o tai, ko Jums labiausiai reikia. Antra – renginių vedėjas visuomet turi duoti daugiau nei yra sutarta. Trečia – kiekvieno profesionalo įprotis – kasdien skirti bent valandą tobulėjimui mylimoje srityje.