VESTUVIŲ FILMAVIMAS

Dauguma porų atsiliepia, kad šventė, kuriai buvo aktyviai ruošiamasi visą pusmetį, prabėgo per vieną sekundę ir daugiau nebegrįš. Tačiau jaudintis dėl to tikrai neverta. Vestuvių filmas sugrąžins Jus į didžiausią gyvenimo šventę kada tik panorėsite. „Renginių virtuozų“ vestuvių filmavimo komanda pasirūpins, kad įspūdingiausios jungtuvių akimirkos keliems dešimtmečiams taptų žiūrimiausiu Jūsų šeimos filmu (žinoma, kitą žiūrimiausią filmą pristatys Jūsų vaikai).

Nepriklausomai nuo to, ar savo pasaką matote per tradicijų prizmę, ar pro modernius šiuolaikiškų vestuvių rėmelius, vasarą vestuvėse gyvenantys operatoriai Denisas Deikovas ir Patricijus Petrukonis užtikrins visokeriopą dėmesį. Ar tai būtų nuoširdus Jūsų ir Tėvelių pasisakymai, romantiškas šokis ar vestuvių torto pjūvis – net ir norėdami nepasislėpsite nuo emocingų, estetiškų ir svarbiausia – tikrų kadrų.

VESTUVIŲ FILMAVIMO PAKETAS

1. 40 – 60 min vestuvių filmas (svarbiausios Jūsų šventės akimirkos).
2. 3 – 5 min. filmo TREILERIS (pagal Jūsų pasirinktą dainą).

Taip pat kviečiame prieš vestuves nusifilmuoti MEILĖS ISTORIJOS filmukui. Tai 3 – 5 minučių filmukas, kuriame gali būti įamžinta Jūsų susipažinimo ar smagių akimirkų kartu istorija. Scenarijų parengs scenaristas ir režisierius Albinas Kirkilas, o diena filmavimosi ne tik padovanos daug pasakiškų akimirkų, bet ir padės laisviau jaustis prieš kameras vestuvių dieną bei Jūsų MEILĖS ISTORIJOS filmukas maloniai nustebins svečius ;)

Daugiau informacijos apie filmavimo komandą rasite čia: www.videovirus.lt


Susisiekite konsultacijai ir rezervacijai tel. +370 688 88 804 arba el. p.  Saulius@renginiu-vedimas.lt