Vestuvių ir renginių vedėjas Saulius Bagdonas

Džiaugiuosi, jog šešeri metai vedant vestuves ir kitus renginius kasmet dovanoja šimtus šypsenų. Jei pradėtumėte, klausti ar tai talentas, ar… neleisčiau užbaigti sakinio. Esu įsitikinęs, jog stipriu ketinimu, koncentracija ir darbu galime pasiekti praktiškai bet ką. Didžiąja dalį savo laiko leidžiu mokydamas žmones pasitikėjimo savimi, viešojo kalbėjimo bei suteikdamas renginiams prieskonių (vieni tai vadina charizma, kiti – energija). Kviečiu skirti vieną minutę ir sužinoti, kodėl žmogus dešinėje (aš) yra pasiruošęs prisiimti visišką atsakomybę už Jūsų renginio sėkmę.

Susisiekite: +370 688 88 804
Saulius@komandosarchitektai.lt

Kalėdų Senelio sūnus

Nuo pat vaikystės seku tėvo pavyzdžiu. Man pasisekė matyti, kaip augalotas 140 kg sveriantis milžinas savo storu balsu galėdavo viduryje baltos dienos garsiai užtraukti dainą „Santa Lucia“, nekreipdamas dėmesio į aplinkinių žvilgsnius. Dabar mano tėvas, Arvydas Bagdonas, yra žinomas kaip pagrindinis Lietuvos Kalėdų Senelis „Kalėda“. Didžiuojuosi, jog šiandien mano vedami renginiai įkvėpti tėvo drąsos bei energijos.

Kas lemia sėkmę?

Dar mokykloje supratau, kad mano pagrindinė vertybė yra tobulėjimas. Kad noriu tobulėti ir padėti tobulėti aplinkiniams, dalintis savo kūrybingumu ir neišblėstančia energija. Viliuosi, jog suteiksite galimybe savo įdirbiu pasidalinti ir su Jumis.

Žiniasklaida apie Saulių Bagdoną

LRT.LT>>
15min>>

Žinių radijas>>

Saulius Bagdonas veda Karolinos ir Mindaugo vestuves

.

Saulius Bagdonas veda išleistuves

.

Interviu su Algirdu Karaliumi

.

Interviu su Žilvinu Butkevičiumi

.

Interviu su Donatu Briku

.

Saulius Bagdonas – radioaktyvus vestuvių vedėjas

.

Iniciatyvos ne tik renginių vedimo metu:

.

.

.

P.S.

Vesdamas vestuves ir įmonių renginius pastebėjau, kad renginio sėkmė priklauso nuo trijų esminių dalykų. Pirmiausia – pasiūlyti Jums ne tai, ką dariau paskutiniame renginyje, o tai, ko Jums labiausiai reikia. Antra – pozityvumas, kad ir kas benutiktų. Trečia – kiekvienas renginys turi turėti savo unikalia idėja, kuri kaltininkus ir dalyvius. Ketvirta – renginių vedėjas visuomet turi duoti daugiau nei yra sutarta.

 • Labai dėkojam už puikų vakarą, likom laimingi ir tikrai rekomenduosim Tave kitiems :) Jei kas buvo ne taip, labai atsiprašom... DJ'ėju darbu irgi likom patenkinti. Visai vakaro pabaigoje, kai liko tik draugai, užkūrėm pirtį savam stiliuje. Vyrukai už pulto, sakė dar to nebuvo matę :)) Gražios vestuvės buvo, dar iki dabar prisimenam su šypsenom, visi išėjo laimingi, visi džiaugėsi, o to labiausiai ir norėjom :) Tad ačiū dar kartelį už puikų darbą, viskas buvo laiku ir vietoje :)
  Agne ir Aivaras, Jaunieji
 • Kiekvienas trokstame, kad svente, kuria planuojame ir laukiame, butu smagi, linksma, neuzmirstama.... Todel nuosirdziai noriu parekomenduoti organizuoti svente kartu su Saulium Bagdonu! - jau planuojant linksma su Saulium bendrauti ir ruosimasis bei laukimas tampa Švente; - šventei pasiruošia daugiau nei reikia ir su atsarga; - pasirūpina net smulkmenomis kaip fejerverkai, fotografimu ir kt...; - šventės metu šmaikštauja, prisitaiko prie publikos ir veikia "nematomai", neįkyriai, bet puikiai užveda linksmybėms net pasyviausius dalyvius; - jokiu lėkštu, pigiu juokeliu. Taktiškas ir kultūringas, bet linksmas vendravimas; 9 balu is 10 tik del to, kad beispaiktu ir butu priimtinas pagal rinkos ksinas :) Nuosirdziai rekomenduoju pasinaudoti Sauliaus paslaugomis !!!
  Zita Jakimavičienė, vestuvių dalyvė
 • Jusu vestuvese gali nebuti daug maisto ir gerimu, fejerverku ir gyvos muzikos, bet jei sventes vedima patikesit Sauliui (!), to ir netruks. Svarbiausia POZITYVAS, kuriuo bus uzkresti visi svenciai! Aciu! :)
  Monika Miau, jaunoji
 • Turėjau galimybę sudalyvauti dvejose vestuvėse, kurias vedė Saulius Bagdonas ir abi šventės buvo puikios - jaukios, linksmos, savitos! :)
  Juta Večerskytė-Alshaiban, vestuvių dalyvė
 • 77 idėjos vestuvių programai. Noriu padėkoti nuostabiam renginių virtuozui Sauliui už tikrai pasisekusį ir ilgai atmintyje išliksiantį renginį. Puiki programa, pasiruošimas, pertraukėlių užpildymas. Superinis laiko planavimas bei daug naudingos informacijos. Buvo ne tik informatyvus seminaras, bet ir gerą nuotaiką palaikantis penktadienio vakaras. Jaukumu, elegancija ir baltumu švytintis vakaras, kuris tuo pat metu buvo pilnas patarimų, idėjų bei atsakymų į klausimus. Dar kartą didelis ačiū Sauliui bei kitiems dalyvavusiems, prisidėjusiems prie organizavimo ir pavertusiems šį vakarą tikrai puikiu.
  Sandra Pakalniškytė, vestuvių seminaro dalyvė
 • Puikus kalėdų senelis buvo apsilankęs pas mus. Labai ačiū Jam už sukeltas šypsenas mums ir Mūsų klientams :) Linkėjimai ir nuoširdžiausi atsiliepimai :)
  Ausrine Dobilinskaite,
 • Šiandien noriu padėkoti.... Ir ne bet kam, o Kalėdų seneliui! Vakar ir šiandien pas Adomą ir Beną darželyje buvo nuostabus Kalėdų senis. Programa smagi pritaikyta ir vaikams ir tėveliams. Ačiūūū Saulius Bagdonas ir Renginių virtuozai už renginį! Jei kam kitais metais, o gal dar ir šiais reikės Kalėdų senelio drąsiai galiu rekomenduoti! Na, ir ką galiu konstatuoti- obuolys nuo obels netoli rieda, lietuviško senelio Kalėdos sūnau :)
  Rasa Braškytė,
 • Norime padėkoti Sauliui Bagdonui už nuostabią šventę, kurios metu buvo sukurta jauki atmosfera ne tik jauniesiems (mums), bet ir svečiams. Iš pradžių net netikėjome, kad vedėjo ir Dj derinys gali pakeisti tradicinius muzikantus, bet pasirinkę tokį variantą mes nenusivylėme. Viso vakaro metu svečiams nebuvo kada nuobodžiauti, nes visa vakaro programa buvo parengta taip, kad svečiai galėjo ne tik sudalyvauti įvairiuose žaidimuose, bet ir nuo jų atsipūsti pabendraudami vieni su kitais. Dar labai mums patiko, kad Saulius yra ne šabloninis renginių vedėjas. :)
  Jaunieji Eglė ir Martynas,
 • Mielas Sauliau, ačiū labai už profesionalumą, už išmanumą, už nuostabų renginio papuošimą tokiomis spalvomis, kad visi: maži dideli ir didžiausi skeptikai liko nustebinti nuostabiu KALĖDŲ SENELIO pasirodymu, Dar taip nebuvo, tai didžiulis sprogimas ir spalvų pateikimas, prisiminsime... ir jau vėl laukiame kitų Kalėdų!!! Kadangi, kaip Ričardas Oldingtonas sako, - „Laikas – tai miražas, kuris susitraukia, kai žmogus laimingas, ir ištįsta, kai jis kenčia.“ Mums tas laukas susitraukė ir akimirkos praleistos kartu tapo akimirka. Būkit ir džiuginkit visus; mažus, didelius, susiraukusius ir užsiskelndusius, neliks nei vieno liūdno ir nelaimingo. AČIŪ LABAI.
  Su didžiausia pagarba, Marija Šimanėlienė Vilniaus dailės akademijos direktorė studijoms,
 • Labai puikus, žaismingas, nuotaikingas Kalėdų senelis, gebantis vaikams sukurti pasaką.
  Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas,
 • Ačiū, renginys praktiškai pranoko mūsų lūkesčius J. Viskas buvo puiku, renginio vedėjas - savo darbo profesionalas.
  Kalėdinio įmonės renginio organizatorė Vaida,
 • Noriu padėkoti Adomo mamai už surasta puikų Kaledų Senį. Mano nuomone, šventę jis pravedė labai gerai. Taip pat ačiū Simo mamai, suorganizavusiai dovanas auklėtojoms.
  Gerų visiems švenčių! Julija, Ievos mama,
 • Labai ačiū už smagų pasibuvimą su vaikais! Visi liko labai patenkinti :) Gražių artėjančių švenčių!
  Mama Inga,
 • Mūsų įmonėje kalėdinio vakarėlio metu labai smagiai praleidome laiką. Kalėdų senelis sugebėjo pralinksminti net ir didelius "dėdes". Drąsiai rekomenduoju Saulių visiems.
  Giedrius, LaptopKing.lt vadovas,
 • Puikus Kalėdų Senelio gebėjimas sukurti jaukią šventinę atmosferą, betarpiškai bendrauti. Visus dalyvius – vaikus ir vyresniuosius -  prakalbinti, įjungti  į bendrą, nuotaikingą vakaronę. Labai ačiū!

   
  Lietuvos vengrų draugija, Marija Rubaževičienė,
 • Mūsų darbuotojų vaikų susitikimą su Kalėdų Seneliu pagelbėjo surengti Saulius Bagdonas ir jo komanda. Kalėdų Seniui su žaviomis snieguolėmis pavyko sušildyti visus – ir mažus, ir didelius. AČIŪ už puikią nuotaiką, energiją, draugiškumą!

   
  UAB „Volvo Lietuva“ Personalo direktorė Vilma Suchockienė,
 • [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=LQeGEixq9Js[/youtube]
  Jaunavedžiai Rūta ir Vytautas,
 • [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://https://www.youtube.com/watch?v=A5iKoIii9Z8[/youtube]
  Jaunavedžiai Eglė ir Ainis,
 • [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=tZjb6UF85X0[/youtube]
  Jaunavedžiai Justina ir Edmundas,
 • Labai norime padėkoti už nuostabiai pravestą vestuvių vakarą: už neįkyrumą svečiams, už šypseną, už tikslumą, už linksmus užsiėmimus, už mini pasitarimus ir už visa kita, ko mes tąvakar apsvaigę iš laimės nepastebėjome, bet jei nebūtum padaręs, būtume pasigedę... 100% pateisinai mūsų lūkesčius, nors iki paskutinės minutės abejojome, ar gerai darome, kad tradiciškai nepasirinkome vestuvių muzikantų. Visų svečių, draugų atsiliepimai puikūs, visi džiaugėsi ir dėkojo už smagią, linksmą šventę. AČIŪ!!! Linkime nepristigti idėjų ir visokeriopos sėkmės! Iki kitų susitikimų.

  Keršanskų šeima,
 • Tik geriausi atsiliepimai apie Saulių Bagdoną. Pateisino visus lūkesčius, net su kaupu. Šventės metu visi buvo atsipalaidavę, o jis vienas dirbo, atidirbo visą laiką nesustodamas. Rūpinosi visomis šventės smulkmenomis, kurios jam ir nepriklausė. Taip pat buvo didelis pagalbininkas vestuvių pasiruošimo metu. Rūpestingas. Atsakingas. Patikimas. Nuostabus vedėjas. Rekomenduojame!

  Jaunieji Airinė ir Marius,
 • Dar kartą didžiausias AČIŪ už tai, kad sukūrėte mums nepakartojamą ir įsimintiną šventę! Mūsų atveju pagrindinis vestuvių vedėjo pasirinkimo kriterijus - tarpusavio pasitikėjimas. Nuo pat pažinties pradžios  iki pat šventės pabaigos sukūrėte bei realizavote patikimo ir užtikrinto vedėjo įspūdį. 

                       Be galo patiko intelektualus, bet kartu ir aktyvus vestuvių vedimo stilius. Šventės metu mums nereikėjo niekuo rūpintis, viskas buvo sustyguota laiku ir iki smulkmenų, tad galėjome mėgautis savo švente. Svarbu ir tuo pačiu smagu, kad kiekvienas svečias neliko nepastebėtas, kiekvienam buvo skirta dėmesio.

                       Negalima nepaminėti ir to, kad sugebate prisitaikyti prie aplinkybių bei išnaudoti visas staiga pasitaikiusias galimybes tam, kad šventė taptų dar įsimintinesnė. Šventės svečių atsiliepimai buvo tokie, kad su Jumis jautėsi tarsi su senu geru draugu , o mums tai labai svarbu, kadangi šventėje norėjome matyti daug paprastumo, o paprastume, kaip žinia, ir slypi visa laimė. Švente tikrai likome patenkinti, viršijote mūsų lūkesčius, tad neabejotinai rekomenduojame Jus kitiems. Didžiausios sėkmės!

  Jaunieji Birutė ir Dainius ,
 • Dėkoju už gerą laiką! Leidžiu sau manyti, kad renginys pavyko šauniai, nes kolektyvas nuolat šypsojosi. Tobulėti visada yra kur (ko ir linkiu ), bet priekaištų neturiu, darbą atlikote puikiai.
  UAB „Freda" vadovė Indrė,
 • Laikas praskriejo kosminiu greičiu, net nespėjome susiorientuori, o jau išaušo vidurnaktis... Niekas nenuobodžiavo, visi, tiek svečiai, tiek mes patys, buvo laimingi ir visiems užteko dėmėsio.
  Tavo darbu esame be galo patenkinti ir dedam didelį + tau :]

  Jaunieji Indrė ir Dovydas ,
 • Dauguma svečių pirmą kartą buvo tokiose vestuvėse, kai nėra muzikantų, bet yra vedėjas ir DJ, tai jiems labai patiko, sako netrūko muzikantų, o buvo labai labai įdomu su tokiu charizmatišku vedėju.

               Norime nuoširdžiai su Donatu padėkoti  Sauliui už pravestą šventę. Viskas buvo idealu, vedėjo energija, puiki nuotaika, geras balsas ir sukurta jauki draugiška atmosfera padarė šventę stebuklinga :))) 

                                        Sunku žodžiais išsireikšti, kaip patiko mums šventė ir dėkojame Sauliui labai labai, kad padėjo ją tokią padaryti :)

  Jaunieji Sonata ir Donatas,
 • Viskas buvo nerealiai gerai. Didėles dalies patys net nepamenam, bet prisiminus širdy lieka nerealus jausmas. O tai - svarbiausia ;)

  Jaunoji Daiva,
 • Išleistuvių renginiu jaunimas likto labai patenkintas. Tie, su kuriais, kuriais kalbėjau, tikrai nesitikėjo tokio „tūso“. :) Šėlome dar iki 4 val ryto, kaip ir buvome suplanavę, Ačiū dar kartelį jums, Sauliau!

  Abiturientų mama Sonata,
 • Kiekvienas laivas turi kapitoną, kurio įgula klauso. Kiekviena rimta sporto komanda turi trenerį, kuris pataria ir pamoko. O kiekvienas profesionalas supranta žmones iš pusės žodžio. Ačiū, Sauliau, už nuotaikos kūrimą šventės metu, už patarimus pasiruošimo kely ir už lengvą susikalbėjimą.

  Jaunoji Aida,
 • Iš žmonių girdėjome po vestuvių apie mūsų šaunųjį vedėją Saulių tik puikius atsiliepimus. Buvo keletas žmonių kuriems teko sudalyvauti ne vienose vestuvėse, tai sakė kietas tu. :)

  Kartais viskas labai gerai gaunasi kai organizuojama paskutinę minutę:)

  Siunčiu keletą nuotraukų su tavimi.

  Ir dar kartą sekmės ir tęsk savo darbus, nes tu juos šauniai atlieki.

  Jaunikis Karolis,
 • Charizmatiškojo vedėjo Sauliaus šilti pasveikinimo žodžiai iš karto svečius nuteikė jaukiai ir komfortabiliai, tačiau iš karto privertė suklusti apie laukiančias staigmenas. Vakaro metu vedėjas buvo itin sąmoningas, o jo siūlomi stalo žaidimai - prasmingi ir intelektualūs. Visi svečiai buvo pakalbinti, pamaloninti ir jautėsi vienodai svarbūs, o jubiliatė - subtiliai pagerbta. Saulius palaikė stalo žaidimų intrigą viso vakaro metu, kuris virto pašėlusiu dūkimu ir šėliojimu bendro šokio sūkuryje. Gimtadienis svečiams įsiminė kaip originalus, itin linksmas, nenuspėjamas, skatinantis atsiverti ir totaliai atsipalaiduoti.

  Kūrybinės sėkmės tau, Sauliau.

  Jubiliatė Aurelija,
 • Visgi nuojauta neapgauna, ir mes labai džiaugiamės, kad nesiblaškėm ir neieškojom kito renginių vedėjo. Smagu kai jau po pirmojo pokalbio supranti, kad tai žmogus, kuris neleis, kad tavo šventė būtų greitai užmiršta. Manau, kad tas betarpiškas ir laisvas bendravimas su žmonėmis laidžia visiems atsilaiduoti ir mėgautis vakaru. Ačiū, Sauliau, už profesionalų darbą ir širdies atidavimą :) Mes be galo dėkingi už sklandžiai ir linksmai praėjusį laiką, tik gaila, kad tas vakaras taip super greitai prabėgo.

  Rekomenduojame visiems ir visada! Galbūt dar susitiksime ;)

  Dar kartelį didelėm raidėm dėkoja Marcin'Kokerių šeima Karolina ir Donatas :) AČIŪ

  Marcin'Kokerių šeima,
 • Lankstus, sukalbamas, įdomus, žavus vedėjas. Taip pat draugiškas ir rūpestingas. Kita kartą jei reiktų kreipčiausi, manau susitartume. Minčių daug, tik laiko trūkumas.

  Jubiliatė Irutė,
 • Viskas praėjo labai gerai, tik kažkaip labai greitai :). Ačiū už puikią šventę!

  Jubiliatas Mindaugas,
 • Noriu padėkoti už puikų bendradarbiavimą. Buvo šaunu, paprasta ir malonu dirbti su tavimi. Esi laisvas, paprastas, šaunus vedėjas, mokantis ir pajuokinti publika ir rimtai pakalbėti kai reikia.
  renginių klubas.lt renginių organizatorė, Daiva
 • Bendravimas buvo šiltas ir malonus, suprasti įmonės norai ir lūkesčiai. Renginio vedimas buvo labai smagus, nestokojote geros nuotaikos ir netradicinių idėjų (gintaro dulkės buvo tikrai puikus vakaro užbaigimas ;)).

  MOOG, Justina Tuinylaitė
 • Roko pasirodymas buvo puikus ir labai nuotaikingas. Labai patiko, kad iliuzionistas ne tik rodė savo triukus, tačiau aktyviai bendravo su žiūrovais ir įtraukė juos į savo pasirodymą. Puiki nuotaika po pasirodymo išliko dar ilgai – visi kolegos prie darbų grįžo gerai nusiteikę ir su gerų emocijų užtaisu. Iliuzionisto pasirodymą norėjosi stebėti dar, dar ir dar.
  Elžbieta Rutkovska, Omnitel
 • Sauliaus darbas labai nudžiugino ir netgi nustebino. Kaip vedėjas jis padarė kur kas daugiau negu buvo prašomas. Savanoriškai ėmėsi iniciatyvų, kurių kiti vedėjai dažniausiai net nesivargina daryti. Dėl to ir iš pačių renginio užsakovų ir iš mūsų pusės, atsiliepimai apie šio vedėjo darbą - tik geriausi. Norintiems, kad renginys pavyktų sklandžiai ir įdomiai, drąsiai rekomenduoju rinktis Saulių.
  Ozi.lt organizatorius, Remigijus Kaniava
 • Apie Sauliaus veiklą galim pasakyt tik tai, kad viskas buvo SUPER! Kaip vedėjas vertas 11 balų iš 10 :) Patiko, kad nevertė žmonių daryti ko jie nenori. Šventė buvo subtili ir su trupučiu gražių, tradicinių elementu - tokia, kokios ir norėjome :)

  Jaunoji Aura,
 • Kaip vadovė, esu įsitikinusi, kad vakarykštis pasibuvimas kiekvienai asmeniškai turės daug įtakos tobulėjant kaip asmenybėms ir tai labai teigiamai paveiks bendrą mūsų skyriaus darbo kokybę bei savijautą darbo vietoje. Mano lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu.
  BALTIC MASTER finasų vadovė, Virginija Blažienė
 • Dar karta didelis dėkui už vakar dienos renginį. Labai viskas patiko, tiek gerų emocijų gavau, atsirado daugiau energijos, supratau, kad viskas įmanoma ir priklauso tik nuo manęs pačios. Jei komandinis darbas, tai priklauso nuo visų narių, taip pat nuo pasitikėjimo. Iš tikrųjų po renginio pradėjau labiau savim pasitikėti. Ir labai tikiuosi, kad po renginio mūsų kolektyvo santykiai pagerės ir mes busim tikra komanda.
  BALTIC MASTER, Inga Černenko
 • Patys geriausi atsiliepimai. Dėkoju už gerai praleistą laiką, galimybę įvertinti save neįprastose situacijose, pozityvią energiją ir gerą nuotaiką. Tikiuosi tai leis padidinti mūsų kolektyvo tarpusavio supratimą, bendravimą, iniciatyvą ir tuo pačiu produktyvumą. Ačiū!
  BALTIC MASTER, Rima Paulauskienė
 • Komandos formavimo renginys, kurį vedė Saulius Bagdonas buvo išties sėkmingas. Jo metu VS kolektyvas daug prisijuokė, gerai praleido laiką ir gavo naujų žinių bei įgūdžių. Sauliui be įtampos ir spaudimo pavyko įtraukti ir uždegti visą kolektyvą, jo užduotys tiko kiekvienam. Bendravimas sąskrydyje buvo šiltas ir draugiškas. AČIŪ, Sauliau! :))
  Vaikystės Sodas auklėtoja - mokytoja, Aliona Garbėnienė
 • Viskas buvo super! Labai energingai ir smagiai vedei visą vakarą! Kiek žinau, svečiams ir autobuse labai linksma buvo :) Labai greitai sureagavai į pakitimus, tikrai viskas buvo super :)
  Jaunoji Irena,
 • Ačiū, Sauliau, ne tik už puikiai, atsakingai, energingai ir maksimaliai gerai pravestą PZU renginį Vilniuje, bet ir už iniciatyvą, pastangas gilinantis į kiekvieną renginio detalę tiek prieš renginį, tiek jame, itin greitą reakcija ir puikiai derėjusį įvaizdį prie viso renginio koncepto. Šaunuolis, gali riesti nosį į viršų, nes tu to vertas :)! Profesionalai nori dirbti su profesionalais, tuomet gimsta geriausias rezultatas, kaip šį kartą! Iki greitų susitikimų kituose renginiuose!
  TOTEM promo direktorė, Salomėja Normantaitė
 • Su „Renginių virtuozų“ pagalba esame organizavę porą renginių - Kalėdų vakarėlį keturiasdešimčiai darbuotojų bei komandos formavimo renginį. Po šių dviejų patirčių drąsiai teigiu, kad galime jais pasikliauti - jų turimas žaidimų, komandinių užduočių arsenalas neišsemiamas, įtraukianti ir išieškota DJ'aus muzikinė kolekcija, puikus auditorijos suvaldymas. Iš kitų renginių organizatorių jie išsiskiria savo entuziazmu, lankstumu ir kūrybiškumu. Linkiu visokeriopos sėkmės „Renginių virtuozams“!
  TEO, Laima Valiukonytė
 • Dėkoju už puikiai pravestą renginį. Pastebėjau ir teigiamai įvertinau Sauliaus, kaip organizatoriaus, daug gerų ir svarbių savybių: įsiklausymas kas sakoma, pastabumas, taktiškumas, geras humoro jausmas, organizuotumas, inteligencija bendraujant su žmonėmis, daug gerų sumanymų. Sėkmės darbe.

  Jaunikio mama Ramunė,
 • Norėtumėm nuoširdžiai Sauliui padėkoti už nuostabiai atliktą darbą. Saulius puikiai suvaldė publiką, šiltai bendravo ir labai patiko visiems mūsų svečiams. Didelis ačiū už kantrybę ruošiantis mūsų vestuvėms ir visuomet šiltą bendravimą. Saulius buvo tikras mūsų šventės akcentas!

  P. S. Labai patiko, kad Saulius priderino savo varlytę prie mūsų vestuvių spalvų paletės - maža detalė, tačiau iš mažų detalių susideda visas gyvenimas.

  Jaunieji Ieva ir Andrius,
 • Ačiū už nuostabią šventę, kurią padovanojot per mūsų vestuves. Programa buvo įdomi, originali. Vedėjas „neužkrovė“ užduotimis. Labai draugiškai bendravo. Labai patiko, kad neskatino svečių kelti stikliuko. Saulius turi puikų humoro jausmą, tad išties buvo daug juoko. Viskas buvo apgalvota, suorganizuota. Buvom apsupti dėmesiu ir rūpesčiu. Po vestuvių visi svečiai dėkojo už nuostabią šventę.

  Jaunoji Olivija,
 • Maloniai nustebome, jog nebuvo jokių pošlybių (kas būdinga vestuvėms). Esame patenkinti vestuvių kokybe!

  Jaunųjų Daivos ir Tado svečiai,
 • Saulius - puikus vedėjas, pilnas idėjų. Mūsų vestuves pravedė super! Puikiai įsiklauso į pageidavimus ir savo nuožiūra neįtraukia to ko nereikia. Atvirkščiai - įtraukia malonių staigmenų jauniesiems ir svečiams :)

  Ačiū Sauliui!!!!!

  Jaunieji Daiva ir Tadas,
 • Mūsų bendruomenė organizuodama KALĖDINĮ RENGINĮ  visada kviečia Saulių. Mes žinome, kad tikrai bus linksma, įdomu. Kaskart nauja ir negirdėta programa. Profesionalus požiūris į visus renginio dalyvius - nuo vaikučio iki senjoro.
  Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija
 • Asociacija „Dalia“ prie MGC buvo pakvietusi Saulių pravesti UŽGAVĖNIŲ renginį. Mūsų bendruomenė liko sužavėta užduočių įvairumu. Po rimtos konferencijos maloniai pailsėjome.
  Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija
 • Puikus Kalėdų Senelio gebėjimas sukurti jaukią šventinę atmosferą, betarpiškai bendrauti. Visus dalyvius – vaikus ir vyresniuosius -  prakalbinti, įjungti  į bendrą, nuotaikingą vakaronę. Labai ačiū!
  Lietuvos vengrų draugija, Marija Rubaževičienė
 • Jau antri metai mūsų, Šilo spec. mokykloje, Kalėdiniuose rytmečiuose, Kalėdų Seneliu „tampa“ Saulius Bagdonas. Mokykloje mokosi vaikai su negalia. Saulius puikiai sugeba bendrauti su mūsų vaikučiais. Į žaidimus būna įtraukti ne tik mokiniai, bet ir tėveliai bei mokytojai. Jis sugeba į mūsų mokyklą atnešti šventę. Kolektyvo vardu dėkojame Sauliui.
  Šilo spec. mokykla, auklėtoja Lilija Markevičienė
 • Saulius surengė puikų vestuvių vakarą. Patenkinti liko tiek svečiai, tiek mudu su žmona. Taip pat Saulius puikiai veda ir kompanijos vakarėlius ir šventes - patikrinta. Tikrai rekomenduoju Saulių Bagdoną, kaip profesionalą. Profesionalus nuo mėgėjų skiria tai, kad profesionalas padaro kaip reikia, o ne kaip gaunasi.
  UAB „M Capital“, steigėjas ir bendraturtis Žilvinas Butkevičius
 • Mūsų darbuotojų vaikų susitikimą su Kalėdų seneliu pagelbėjo surengti Saulius Bagdonas ir jo komanda. Kalėdų seniui su žaviomis snieguolėmis pavyko sušildyti visus – ir mažus, ir didelius. AČIŪ už puikią nuotaiką, energiją, draugiškumą!
  UAB „Volvo Lietuva“, Personalo direktorė Vilma Suchockienė
 • Jei norite gerai praleisti laiką, jei organizuosite kolektyvui PROTŲ MŪŠĮ, Saulius Jums puikiai jį praves. Mūsų asociacijos bendruomenės nariai, po respublikinės konferencijos,  dalyvaudami šiame žaidime puikiai patikrino savo žinias medicinoje, muzikoje, geografijoje. Visi puikiai pailsėjome. Pagerėjo kolektyviškumo jausmas.
  Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija