VESTUVIŲ VEDIMAS

„Tam, kad santuoka būtų sėkminga, reikia įsimylėti daug kartų, ir visada – tą patį asmenį“. Autorius nežinomas

Sutiksite, kad vestuvės yra viena svarbiausių gyvenimo švenčių. Norime, kad ši diena būtų to-bu-la. Ir siekiame išpildyti kiekvieną išsvajotą smulkmeną.

Kasmet Lietuvoje susituokia apie 20 tūkst. porų. Deja, daugelis santuokos švenčių įvyksta ne pagal planą. Jei pagrindiniu šventės akcentu tampa vaišėmis ir gėrimais nukrautas stalas, naivu tikėtis gražių prisiminimų. Kviečiame jau dabar pamąstyti, kokios šventės norite, o mes pasirūpinsime, jog šventės židiniu taptų šypsenos, juokas, geros jaunavedžių ir svečių emocijos.

Susisiekite: +370 688 88 804 Saulius@renginiu-vedimas.lt

Nuo ko prasideda vestuvių šventės programos sudarymas?

Visi esame skirtingi, todėl ir mūsų poreikiai skiriasi. Ar norite prabangių vestuvių, o gal šiek tiek kuklesnių? Norite švęsti dvi dienas, o gal užteks ramaus vakaro su artimaisiais? Ar svajojate apie tradicines vestuves, o gal norite kitokios, šiuolaikiškos šventės? Atrasime Jūsų poreikius ir užtikrinsime, kad vestuvių vedimo scenarijus pranoktų Jūsų lūkesčius.

Kaip vestuves paversti džiaugsmo oaze kiekvienam svečiui?

Sauliaus Bagdono paslaptis- dalyvių įtraukimas. Akimirką pamąstykite… Kada renginiai Jums palieka didesnį įspūdį – tuomet, kai esate tik stebėtojai, ar kai pilnaverčiai dalyviai? Vestuvių vedėjas Saulius Bagdonas vadovaujasi požiūriu, kad kiekvienas svečias yra svarbus. Kiekvienas turi tapti ne tik tyliu stebėtoju, bet ir reikšminga renginio dalimi. Bendri žaidimai, intriguojantys iššūkiai, spalvingi tostai ir malonios vestuvių vedėjo staigmenos praturtins kiekvieno dalyvio prisiminimus.

 

Žiniasklaida apie Saulių Bagdoną

LRT.LT>>
15min>>

Žinių radijas>>

Saulius rekomenduoja

Jaunavedžių šokio pamokos>>
Vestuvių filmavimas>>
Partizaninės magijos iliuzionistas Jūsų šventėje>>

.
Vestuvių vedėjo Sauliaus privalumai

• Patirtis

Svarbiausias vestuvių vedėjo įgūdis – pajusti šventės publiką. Galbūt svečiai yra visiems gerai pažįstami ir nori pereiti prie aktyvesnės renginio dalies? O gal priešingai – giminaičiai ir draugai norėtų geriau susipažinti „ledlaužių“ žaidimų dėka? Geriausi scenarijai veikia tik tada, kai vestuvių vedėjas renginio pradžioje sugeba pajausti bendrą atmosferą.

• Jaunatviška energija

Turime gerą naujieną! Energija ir gera nuotaika lengva dalintis. Jaunatviškas vestuvių vedėjas Saulius nešiojasi geros nuotaikos maždaug šimtui žmonių. Į svečių daiktų sąrašą šio komponento įtraukti nereikės ;)

• Gebėjimas valdyti situaciją

Virtuvėje skambiai dūžta lėkščių komplektas… Svečiai nuklysta sakydami sveikinimo kalbą… Renginio technika pradeda strigti…

Ar Jums taip nutiks? Greičiausiai, kad ne. Tačiau net jei ir nutiktų, vestuvių vedėjas Saulius Bagdonas yra tas žmogus, kuris kiekvieną renginio nesklandumą paverčia šmaikščiu, įdomiu ar net intriguojančiu privalumu.

Saulius Bagdonas veda Karolinos ir Mindaugo vestuves

 

Saulius Bagdonas veda išleistuves

Interviu su Algirdu Karaliumi

Saulius Bagdonas – radioaktyvus vestuvių vedėjas

Jaunavedžių Eglės ir Aisčio atsiliepimas.

.
Jaunavedžių Justinos ir Edmundo atsiliepimas

Informaciją apie vestuvių vedėją Saulių Bagdoną taip pat galite rasti čia: http://versliukai.lt/renginiu-vedejai

Turite klausimų Sauliui? Susisiekite, arba žiūrėkite DUK vaizdo įrašą.

  Susisiekite konsultacijai ir rezervacijai tel. +370 688 88 804 arba el. p.  Saulius@renginiu-vedimas.lt